ANASAYFA > GEOAKTİF HAKKINDA > TÜM ETKİNLİKLERİMİZ > KAYIT & KATILIM > GEOAKTİF SEÇKİ > İLETİŞİM Ελληνικά ENGLISH


Etkinliklerimize Kayıt ve Katılım

Tüm etkinliklerimiz (kurslar, atölyeler) genel olarak Eylül-Haziran ayları arasında gerçekleşmektedir . Temmuz ve Ağustos ayları boyunca ön kayıtları alıyoruz, Eylül ayı başlarında da kesin kayıt işlemlerini yapıyoruz. Kurslarımızdan herhangi birine katılmayı düşünüyorsanız, mümkün mertebe erken davranarak ön kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz. Herhangi bir kursa ön kayıt yaptırmak için adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerini iletmeniz yeterli olur.

Ön Bilgilenme
Herhangi bir kursumuza veya etkinliğimize katılmaya karar vermeden önce, ilgili etkinlik hakkındaki bilgileri lütfen dikkatlice inceleyin. Bu etkinliğin size hitap ettiğine, etkinlik içeriğinde sizi rahatsız edecek veya zorlayacak herhangi bir unsur olmadığına emin olduktan sonra bizimle iletişim kurun.

İletişim ve Kayıt
Herhangi bir etkinliğe kayıt yaptırmak isteyen bir katılımcı, önce ilgili etkinlikte yer olup olmadığı konusunda bizlerle iletişim kurmalı, eğer etkinlik müsaitse, (kurslar için) ilk ayın ücretini aşağıda belirtilen banka hesabımıza yatırıp adını ve iletişim bilgilerini bize iletmelidir. Bu işlemlerden sonra bir teyit mesajı yollayarak katılımı onaylıyoruz.

Etkinlik Disiplini
Etkinliklere zamanında gelmeli, etkinlik esnasında cep telefonu kullanmamalı, sakız çiğnememeli, ter kokmamalı, diğer katılımcıların ve eğitmenin/anlatıcının dikkatini dağıtacak ölçüde gürültü yapmamalı, kısacası genel nezaket kurallarına özen göstermeliyiz.

Devamsızlık
Katılımcıdan kaynaklanan nedenlerden ötürü kaçırılan etkinlikler için herhangi bir geri ödeme yapmıyoruz. Kurslarda kaçırılan ders için, salonun ve eğitmenin müsait olması koşuluyla, bir şekilde telafi çalışması yapacağız. Ciddi nedenler dışında, özellikle ardışık etkinlikler mümkün mertebe aksatılmamalıdır. Benzer şekilde, etkinlik başlangıç saatlerine özen göstermeli, geç kalmamalıyız.

İptaller
Kimi zaman belli etkinliklerimiz, duyurulan başlangıç tarihlerinden kısa bir süre önce katılım düşüklüğü nedeniyle iptal olabiliyor. Bu tür durumlarda, iptal olan etkinliğe kesin kayıt yaptırmış olup ücretlerini ödemiş olan katılımcıların ücretleri iade edilmektedir.

Adres ve İletişim
Geoaktif Kültür ve Aktivizm Merkezi
Atıf Yılmaz Caddesi No: 16 Kat: 4 - 5
Taksim – İstanbul
Tel: 0212 - 244 85 63
E-Mail: geoaktif@gmail.com
Web: www.geoaktif.com

Banka Hesap Bilgileri

Cemal Atila
Garanti Bankası Taksim-Meydan Şubesi 028
Hesap No: 6689066
İBAN: TR73 0006 2000 0280 0006 6890 66


 

Copyright © 2010-2016 Geoaktif Tüm Hakları saklıdır.
Anasayfa l Geoaktif Hakkında l Tüm Etkinliklerimiz l Kayıt & Katılım l Geoaktif Seçki l İletişim l
l English l Ελληνικά l
Diğer Sitelerimiz: Geoaktif Yayınları l Zazaki Kozmos l
Real Time Web Analytics